Про нас

Про нас

Лєда Агро - це люди

Андрій

директор

Лєда Агро - це моє життя. Це команда однодумців, захоплених своєю справою. Ми постійно слідкуємо за інноваціями, новинками та розробками в аграрній галузі та впевнено доносимо все найважливіше кожному, хто цікавиться агро сферою - від дачника любителя, до професійного фермера. Завдяки нашій злагодженій роботі, овочі на вашому столі смачніші та корисніші!

Олександр

комерційний директор

Лєда Агро - це люди, з якими ми проводимо більшу частину нашого часу, разом створюємо та розвиваємо спільну справу.
Цей бізнес став невід’ємною складовою нашого життя. Головна цінність Лєда Агро - це повага до всіх клієнтів та партнерів. Ми постійно займаємось пошуком нових рішень, які роблять наше партнерство більш значним та корисним.
Для мене особисто, Лєда Агро - це велика родина, яка складається не тільки з членів колективу, а й з дистриб’юторів, постачальників та кінцевих споживачів, захоплених єдиною улюбленою справою.

Роман

менеджер

ЛедаАгро – це колектив відданих своїй справі людей, які переконані, що бізнес повинен будуватися на взаємоповазі, чесності та прозорості намірів. В основі концепції розвитку нашої компанії лежать високі стандарти якості, міцні зв'язки з партнерами та увага до нових ідей. Відкрито обговорюючи умови співпраці, ми знаходимо взаємовигідні рішення, які дають можливість розвитку подальших партнерських відносин. Саме до такої співпраці ми запрошуємо своїх партнерів та клієнтів.

Світлана

керівник напрямку Міні пакет

Для мене Лєда Агро це команда професіоналів, які захоплені своєю справою. Ми не просто розвиваємося самі, а й рухаємо у прогресивному напрямку своїх клієнтів та партнерів. Основним завданням компанії Лєда Агро є цілковите задоволення запитів наших клієнтів.
Ми не лише працюємо разом, невід’ємною частиною життя компанії, стали спільні відпочинки. Вони неабияк заряджають енергією і дарують море позитиву від часу, проведеного разом.

Наталія

бухгалтер

ЛєдаАгро- це дружня компанія, яка цінує своїх клієнтів, знає свою справу та постійно розвивається!

Сергій

директор магазину ЛєдаАгро

Лєда Агро - надійний компаньйон в світі рослинництва.
Справа, яка має розгалужені інтереси, різнобічні мандрівки та величезне коло людей однодумців , не може не приваблювати мене. Лєда Агро - компанія відкрита для людей. Ми слідкуємо за попитом в сфері насіння овочів, добрив, та супровідних товарів. Ми працюємо для вас!

Наталія

менеджер

Лєда Агро - це злагоджена команда цілеспрямованих, активних, творчих людей та знавців своєї справи.
Це потужний і згуртований колектив, в якому вдало поєднуються професіоналізм, досвід, молодість та інновації. Нами рухає одна велика мета - створити найкращі умови для наших дилерів, партнерів та клієнтів.
Сьогодні, завдяки згуртованості команди, наша продукція представлена в більшості регіонів України.
Нам пощастило з колективом, тому що разом ми зможемо все!

Крок
перший

Наша історія почалася ще у 2001 році з маленької компанії, яка однією з перших в Україні почала продавати високоякісне голландське насіння. Спочатку робота велась тільки з професійними фермерськими господарствами переважно в центральній частині України. Завдяки високій якості насіння та першокласній агрономічній підтримці компанія швидко розвивалась.

Крок
другий

В 2008 році ми відкрили перший роздрібний магазин в місті Києві, для того щоб забезпечити найкращим насінням не тільки великі господарства а й дачників, садівників та любителів балконних грядок. Відчувши нестачу якісного посівного матеріалу в хоббі сегменті ми зробили ще один важливий крок – розфасували професійне, якісне та інноваційне насіння у маленькі пакети, щоб воно стало доступним кожному, хто бажає вирощувати овочі, ягоди та квіти для себе та своєї родини!

Ми добре знаємо скільки зусиль потрібно докласти, щоб виростити багатий та здоровий урожай. Тому хочемо, щоб наші споживачі були так само впевнені у плодах своє праці, як ми у своїй продукції!

Великим плюсом насіння Леда Агро є те, що воно одразу готове до використання, його не потрібно окремо замочувати, сушити або робити інші маніпуляції, тому що у кожному пакетику відібране, протестоване та здорове насіння, яке достатньо посіяти та просто займатися вирощуванням рослини, залежно від її класу та вимог. Це суттєво економить час господарів та дає змогу зробити роботу по догляду за городиною набагато легшою, приємнішою та більш економною!

Крок
третій

Ключовим поворотом у розвитку та позиціонуванні на ринку України, стало підписання у 2010 році ексклюзивного партнерства з турецькою селекційною компанією Yuksel Seeds. Компанія Yuksel Seeds використовує найновітніші технології та потужності для селекції нових гібридів овочів, які є стійкими до хвороб, відмінно плодовиті та пристосовуються до будь-яких умов вирощування. Ми зрозуміли, що дивимось в одному напрямку та несемо однакову місію - забезпечити населення України та всього світу якісною та здоровою їжею! З тих пір ми стали ексклюзивним імпортером продукції компанії Yuksel Seeds на території України, Білорусі та Молдови.

Завдяки беззаперечній якості імпортованої продукції, вже у 2014 році ми зайняли лідируючі позиції на ринку насіння для професіоналів. Більшість українських фермерів обирають нашу продукцію, тому що завжди впевнені у вирощеному врожаї та якості плодів.

Крок
четвертий

Команда Леда Агро ставить собі великі цілі. В 2016 році ми стаємо партнерами багатьох міжнародних насіннєвих компаній – Hild Samen з Німеччини, Hem Zaden та Hem Genetics з Голландії, Cerny Seed з Чехії та інші.

Ми хочемо, щоб наші огірки, помідори, всі інші овочі з асортименту та квіти, росли в усіх куточках України, Білорусі та Молдови!

Крок
п'ятий

Як ви знаєте, для росту рослин потрібні добрива. Саме тому в 2016 році ми підписали ексклюзивний контракт с інноваційним бельгійським виробником добрив – компанією Lima Europe. Професійні фермери гідно оцінили першокласне добриво. Тому вже в 2018 році Леда Агро запустили лінію по фасуванню добрив в міні пакет. Щоб дачники, садівники теж могли отримати задоволення від використання якісних добрив.

Ми пишаємось своїми ексклюзивними сортами та гібридами, адже кожен з них виведений та вирощений кращими селекціонерами світу, кожен з них має унікальні властивості та якості, з якими ви можете ознайомитись у каталозі продукції.

Ми впевнені у першокласній якості своїх добрив. Наші добрива ретельно підібрані для кожної стадії вирощування рослин та турботливо розфасовані в зручну та доступну упаковку як для власника 6 соток, так і для фермера 100 та більше Га.

Наші плани на майбутнє

Розширювати свій асортимент новим ексклюзивним насінням та добривами. Надалі забезпечувати своїх споживачів якісним продуктом!