Інновації

Інновації

Леда Агро імпортує насіння компаній, які розробили безліч новітніх програм, наукових методів та технологій для виведення високоякісних гібридних та сортових овочевих культур і планує займатися цим надалі.

Міні-розфасовка

Всі створені нашими імпортерами сорти, стійкі до хвороб, мають гарантовано високу врожайність і, що дуже важливо, добре адаптуються до складних умов вирощування.

Міні-розфасовка професійного насіння Леда Агро була створена, з метою донести найкращі з новітніх гібридів людям, які хочуть вирощувати новинки селекції на своїх ділянках в домашніх умовах. Головною задачею було - дати змогу нашим споживачам насолоджуватись гарантовано якісним та щедрим урожаєм овочів. Ми постійно слідкуємо за тенденцією ринку харчування і флористики. Тому наповнюємо наш асортимент новими трендовими сортами овочевих культур і квітів, які добре адаптовані до умов зростання на наших територіях.

Для нашої компанії важливо постачати споживачам якісний продукт, тому ми створили спеціальну упаковку, яка максимально захищає насіння від негативного впливу навколишнього середовища і може тривалий час забезпечувати комфортні умови його зберігання.

products

Добрива

Також компанія Леда Агро імпортує комплексні водорозчинні NPK та гелеві добрива для підживлення та листових обробок. Вся лінійка добрив покриває необхідність в елементах живлення більшості культур на всіх стадіях вирощування. Головною інновацією та особливістю наших добрив є те, що їхньому складі зуміли поєднати хімічні елементи, які раніше об’єднати не вдавалося. Завдяки першокласним компонентам і збалансованому складу, добрива є основою для успішної програми підживлення.

З тією ж метою, що і міні-пакет насіння, ми запустили у продаж міні-розфасовку для добрив. В такому форматі високоякісні інноваційні добрива стали доступними для всіх господарів, які турбуються про свій урожай та хочуть отримати максимальну віддачу рослин.

products

Місія нашої компанії - імпорт та дистрибуція, орієнтованого на споживача, якісного насіння та добрив, щоб надати населенню України безпечні, врожайні, смачні та здорові овочі!